• Czech
  • English

Vývoj a zpracování konstrukčních podkladů

Díky zkušenostem a dovednostem našich pracovníků a externistů můžeme nabídnout kompletní služby vývoje, konstrukčního zpracování a statických výpočtů podle požadavků zákazníka. Náš vývojový tým se skládá z mnoha zkušených konstruktérů a výpočtářů, kteří pracovali a pracují ve velkém leteckém průmyslu.

Výroba prototypových dílců

MD3 RiderJednou z fází vývoje je i výroba modelů a prototypových dílců. Na základě konstrukčních podkladů zákazníka nebo zadání kompletního vývoje jsme schopni vyrobit prototypové dílce, modely, formy, přípravky a dílce odsouhlasené zákazníkem rozpracovat až po stav přípravy k sériové výrobě.

Speciální svářečské práce - svařování metodou TIG

MD3 RiderZabýváme se kovovýrobou a svařováním metodou TIG, svařujeme konstrukční, vysocelegované a nerezavějící oceli. Jsme schopni vyrábět podle požadavků zákazníka svařence včetně přípravků, od jednoduchých detailů až po velké a složité celky. Vyrábíme podvozky, motorové lože, díly řízení, trubkové kostry trupů a mnoho dalších dílů UL letadel.

Malosériová výroba dílů

Držák olejové nádržeNa základě požadavku zákazníka jsme schopni vyrábět a dodávat díly pro UL letadla. Ve standartní nabídce naší produkce máme množství dílů, které jsou kompaktibilní s výrobky mnoha výrobců UL letadel a tím jsou vhodné i jako náhrada nebo alternativa náhradních dílů ostatních výrobců.

Prodej hutních polotovarů, standardních a speciálních dílů pro UL letadla

TrubkyNabízíme k prodeji hutní materiál, především speciální materiály určené pro výrobu UL letadel jako jsou trubky, plechy a profily, dále spojovací prvky, svorníky, čepy, nýty, nanýtovací matice, napínáky, silenbloky. Dodáváme komplety podvozků a brzdové soustavy, kola, výfuky, topení, prvky řízení a zástavby pohonné jednotky. Více v eShopu nebo na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny .

Poradenství a konzultace

ClassicPro široké spektrum zákazníků od amatérských stavitelů až po profesionální výrobce jsme schopni nabídnout poradenství a konzultace včetně vypracování odborného posudku.
 
Sídlo firmy
Sídlo firmy Aerospool CZ Hlavní 1278
 687 25 Hluk
 Česká rep.

Vyhledejte na: Mapy.cz

IČO: 26276259
DIČ: CZ26276259

Tel.: +420 572 582 287
Fax: +420 572 582 288
Mobil: +420 602 749 316
E-mail: info@aerospool.cz


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!